Top Menu

Srebrne spinki do mankietów

Z czego wykonane są srebrne spinki do mankietów

Srebrne spinki do mankietów wykonujemy wyłącznie ze srebra pierwszej próby 925 oraz kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Szafir, rubin, szmaragd, labradoryt madagaskarski, onyks, awenturyn zielony, lapis lazuri, ametyst, naturalny koral, krzem, awenturyn zielony, karneol to tylko wybrane spośród propozycji.

Dlaczego warto kupić srebrne spinki do mankietów r3s

Decydując się na zakup srebrnych spinek mankietowych marki r3s men’ accessories otrzymują Państwo produkt unikalny. Jest tak ponieważ z każdego modelu srebrnych spinek mankietowych oferujemy tylko jedną parę. Gwarancją unikatowości jest dobór kamieni oraz precyzyjne ręczne wykonanie każdej z par srebrnych spinek do mankietów.
Element ten do niedawna kojarzony wyłącznie ze smokingiem czy frakiem jest współcześnie często wybierany do mniej formalnych stylizacji, jako oryginalny dodatek do garnituru. Srebrne spinki do mankietów mają również niedocenione zastosowanie w biznesie, jako prezent dla zasłużonych pracowników czy klientów na relacjach z którymi szczególnie nam zależy. Srebrne spinki do mankietów są świetnym dopełnieniem eleganckiej oraz formalnej stylizacji.

Masz problem z doborem srebrnych spinek do mankietów? Sprawdź nasz poradnik “Jak dobrać spinki do mankietów

btt