Top Menu

O marce

Kończąc studia we wrześniu 2005 roku rozpoczęliśmy nasze indywidualne kariery, z dala od sal wykładowych, by po 5 latach spotkać się ponownie w zupełnie innych okolicznościach.

Po wyjeździe z kraju staliśmy się świadkami jednej z największych potęg produkcyjnych na świecie. Doświadczenie to, które z pewnością wpłynęło nie tylko na perspektywę widzenia strony technicznej, ale czegoś więcej: jak ważną rolę w niej odgrywa czynnik ludzki.

Na wiosnę 2013 roku spotkaliśmy się ponownie i postanowiliśmy razem przeprowadzić projekt, który wkrótce przyjął nazwę r3s men’s accessories.

Pomimo, iż jesteśmy zupełnie inni od siebie odnaleźliśmy wspólny cel – markę r3s men’s accessories. Założeniem projektu nie jest tylko produkcja męskich dodatków takich jak muchy męskie, krawaty czy poszetki, ale również edukacja w tym zakresie. Poświęcamy sporo czasu i energii na zaprojektowanie i ręczne wykonanie męskich akcesoriów. Przy produkcji much, krawatów i poszetek kładziemy duży nacisk na dobór najlepszych materiałów, naturalnych tkanin takich jak 100% jedwab, len, wełna czy bawełna i oryginalnych wzorów. Spinki mankietowe wykonujemy wyłącznie ze srebra oraz kamieni szlachetnych i półszlachetnych oferując z każdego modelu tylko jedną, unikalną parę.

Dbanie o szczegóły są widoczne w każdym produkcie, który urodził się w naszych rękach.

Robimy to od serca i robimy to dobrze. Z dala od wielkich hal i maszyn do produkcji seryjnej. Włożyliśmy do naszej pracy przy tworzeniu męskich dodatków ( much męskich, krawatów, poszetek oraz spinek mankietowych) wszystko to, co kiedyś wiele lat temu chcieliśmy zrobić ucząc się zawodu.

Wykonane przez nas muchy męskie, krawaty, poszetki czy srebrne spinki mankietowe odzwierciedlają wiarę w coś więcej niż rzeczy materialne. Są dedykowane eleganckim mężczyznom doceniającym tych, którzy poświęcają swój talent do tworzenia rzeczy wyjątkowych dla wyjątkowych osób.

historia r3s

btt