Top Menu

Dlaczego warto kupić granatową marynarkę?

Dodane przez: Gentlemen

Kategoria:

Granatowa męska marynarka utrzymana w nieformalnym charakterze to obowiązkowa pozycja w garderobie szanującego się mężczyzny. Jeśli zatem z jakiś powodów jeszcze nie raczyła wzbogacić jej zawartości, warto poznać kilka powodów, dla których ten zakup to absolutny niezbędnik każdego mężczyzny.

Uniwersalizm wykorzystania

Wielu mężczyzn wychodzi z założenia, że tylko te ubrania, które można wykorzystać na rozmaite sposoby, są godne zainteresowania. I bardzo dobrze! Granatowa marynarka jest jednym z elementów odzieży, umożliwiającym swobodne łączenie strojów o różnym charakterze i stylu. Zarówno dobrze prezentuje się w zestawach z białą koszulą, neutralnym krawatem i siwymi spodniami, jak również w odsłonach nieco mniej formalnych. W połączeniu z jeansami w takim samym kolorze, białą koszulą i zamszowymi monkami prezentuje się niezwykle atrakcyjnie!marynarka

Współgra z wieloma kolorami

Współcześnie wielu mężczyzn ma dylemat z prawidłowym doborem kolorystycznym poszczególnych ubrań. Aby zatem oszczędzić sobie dywagacji na temat tego, czy błękitna koszula będzie pasować do beżowych spodni, warto kupować odzież pasującą do większość kolorów. Wówczas dobór pozostałych nie będzie stanowił większego problemu. W tym zakresie na uwagę zasługuje właśnie wspomniana w tytule granatowa marynarka, będąca interesującą bazą do wielu kolorów. Ciekawym tłem będą dla niej zarówno stonowane (beżowe, brązowe), jak i mniej oficjalne kolory spodni (pomarańczowe, zielone, czerwone). Nie ulega wątpliwości, że w przypadku tejże marynarki, o wiele trudniej byłoby wymienić kolory, które by do niej nie pasowały.

Idealna dla każdego typu urody

W wielu magazynach i poradnikach często można napotkać na informacje o kolorach pasujących i nie pasujących dla danego typu urody. Granatowa marynarka jest bez wątpienia takim elementem ubioru, w której każdy, bez względu na kolor skóry, oczu, karnację, będzie wyglądał doskonale.

Odzież całoroczna

Granatową marynarkę warto kupić również z tego względu, że idealnie będzie prezentować się przez cały rok. Świetna bowiem okazuje się zarówno do grubszych tkanin, jak i typowo letnich. Uniwersalnym modelem będzie ten o otwartych splotach.

Udostępnij to

Więcej o: Gentlemen

btt